Peru – Lima

Miraflores jest turistyczną dzielnicą Lima. Główne hotele znajdują się w tym pięknym mieście nad Oceanem Spokojnym. W ciągu ostatnich lat […]

-
turystyka

turystyka
Miraflores jest turistyczną dzielnicą Lima. Główne hotele znajdują się w tym pięknym mieście nad Oceanem Spokojnym. W ciągu ostatnich lat rozwinęła się ogromna oferta udogodnień, od drobnego kuzyna, fast food, kafejki internetowe (internet za mniej niż dolara za godzinę), aż do kasyn, tańca, rzemiosła, antyków pchlich targów, oryginalnych obrazów , kina i wiele więcej.

Tradycyjna plaża Miraflores łączy wielu surferów, a riffy przyciągają windsurferów.

Miraflores ma również stanowisko archeologiczne o nazwie Huaca Pucllana, które jest turistycznym miejscem do odwiedzenia i ma smak starożytnych kultur w środku zachodniej kultury.

W nowoczesnym nurcie można znaleźć Larco Mar, czyli centrum handlowe z widokiem na ocean, które zachwyci o zachodzie słońca.

Główne biura podróży znajdują się w Miraflores z ogromną ofertą miast do odwiedzenia w Peru. Nawet główne peruwiańskie linie lotnicze mają swoje biura w Miraflores.

Jednak najlepszym sposobem, aby cieszyć się swoją wizytą jest wynajęcie ładnego apartamentu (dom na wakacje) w budynku mieszkalnym. Pełne umeblowane, wyposażone i urządzone, teraz jest alternatywą dla niezależnych i podróżujących służbowo, którzy lubią prywatność i nie mają nic przeciwko wynajęciu lokalu gastronomicznego. Wolą przygotować śniadanie, mieć ulubione jedzenie w lodówce lub po prostu mieć taką szansę, mimo że wybierają się do restauracji na odległość.

Na przykład możesz mieć przytulny apartament z jedną sypialnią za jedyne 220 USD tygodniowo lub dwie urocze sypialnie dla 4 osób za jedyne 350 USD za tydzień.

Dlaczego tego nie spróbujesz?