Prawa życia

Cel misterium życia W pewnym momencie życia każdego człowieka na Ziemi niewątpliwie iw końcu pojawiają się, by zakwestionować swój cel […]

-
prawo

Cel misterium życiaprawo

W pewnym momencie życia każdego człowieka na Ziemi niewątpliwie iw końcu pojawiają się, by zakwestionować swój cel istniejący. Podstawą tego głębokiego pytania zwykle zaczynają się myśli skupione wokół – powód, dla którego jestem tutaj, i mój cel, który pojawia się jako empiryczna podróż przez tę tajemnicę, którą nazywamy życiem.

Wielu z nas doświadczyło tych pozornie dziwacznych momentów życia, w których znajdujemy się, szukając odpowiedzi, aby umocnić naszą egzystencję, pozwalając nam poczuć się tak, jakbyśmy nie budowali naszego życia na przesiewaniu piasku. Chociaż te chwile w życiu pozwalają na świadome przebudzenie, które wymaga naszej uwagi, często są one maskowane lub spowite w naszym życiu jako doniosłe wydarzenia.

Nie zawsze tak się dzieje, ponieważ wiele pozornie przyziemnych chwil w naszym życiu niesie ziarno pytań, na które nie ma odpowiedzi – a jeśli przyjrzymy się uważnie, głębokie odpowiedzi są zawarte w tych szczególnych momentach czasu. Po ujawnieniu w poprzednim artykule, Timewave Zero założeniu, że nasz wszechświat i wszystko w nim jest pozyskiwane w sposób ciągły z tej samej fontanny życia poprzez cykle, z pewnością wydaje się sensownym wnioskować, że pewne naturalne prawa życia rządzą naszym istnieniem i mogą bardzo dobrze zaoferuj pocieszenie w burzliwym morzu pytań życiowych. To dzięki odpowiedniemu zrozumieniu i osobistemu stosowaniu tych „Prawa Życia”, które pozwalają nam żyć pełnią w chwili doceniającej drogę życia dokładnie tam, gdzie znajdujemy się w danej chwili, w Teraz. Jednak trzeba dodać, że żyjemy w delikatnym świecie, który wymaga od nas planowania przyszłości, współistniejącego w danym momencie.

Czy te dobrze zdefiniowane uniwersalne prawa życia pomogłyby nam lepiej zrozumieć tajemnice życia, a jednocześnie zapewniły solidny fundament, na którym możemy otrzymać wskazówki i odpowiedzi? Krótko mówiąc, odpowiedź brzmi: tak! Stosując poziom zrozumienia i polegania na tych prawach niezachwianej niezawodności, możemy wkrótce znaleźć się w zgodzie z potężnymi siłami, które spiskują, aby podnieść nasze życie wyżej po drabinie radości.

Jeśli moglibyśmy zaakceptować, że wszystkie możliwości istnieją w chwili obecnej i pozostają skupione na Nowości życia, świadomie pozwalając Prawom Życia swobodnie działać przez nas, wkrótce zrozumiemy, że jesteśmy w świecie współtworzonym, który mamy osobisty odpowiedzialność za powstanie. To dzięki tym prostym Prawom budujemy nową Ziemię, gdy stajemy się otwarci na nasz ostateczny cel dla samego życia. Jesteśmy potężnymi współtwórcami, a życie jest naszą szkołą i placem zabaw.

 

Moc czterech praw życia

Przyznam, że istnieje wiele Praw Życia; jednak w tym poście zwrócimy uwagę tylko na cztery ważne prawa mistrza, które rodzą wszystkie pozostałe. Biorąc pod uwagę, że całe życie we wszechświecie stworzenia jest zawarte w granicach ustanowionych przez pewne prawa, niektóre znane i niektóre z nich dopiero zaczynamy odkrywać i rozumieć. Istnieją cztery podstawowe, uniwersalne prawa o najwyższej wartości dla ludzkiego życia i są one ten, który omówimy.

To przez nasze zrozumienie i zastosowanie mądrości zawartej w tych czterech Prawach Życia, które określą nasze doświadczenia będziemy bawić się przez całe życie. Podczas naszego życia wiele z naszych pytań powstaje poprzez świadomość istniejących kontrastów, które powstały w wyniku naszych wyborów. Niektóre z tych doświadczeń są indywidualne, podczas gdy inne mogą być doświadczane przez wszystkich na Ziemi.

Konieczna jest nasza zbiorowa (lub indywidualna) reakcja na wydarzenia, które kreują nasze doznania życiowe, umożliwiając nam przez kontrast między różnymi doświadczeniami, aby zakwestionować to, co chcemy potem doświadczyć. Połącz cykliczny ruch życia i jego doświadczenie ze zrozumieniem czterech praw życia: prawa miłości, prawa wdzięczności, prawa przyczyny i skutku oraz prawa przyciągania. Znajdziesz wiele życiowych pytań i dawniej – odpowiedzi stają się oczywiste.

Zanim przejdziemy do każdego z Praw, dobrze byłoby wiedzieć, że prawa te są niezmienne i nie można ich „przełamać” w procesie życia tutaj, ponieważ działamy w ramach parametrów Wolnej Woli. Możesz z wyboru świadomie lub nieświadomie obrócić się przeciwko którymkolwiek z tych fundamentalnych Praw Życia, a twoje doświadczenie życiowe ujawni, że coś było „nie na miejscu”, zasadniczo z wyważonego dostosowania. Jeśli twój kurs życia nie byłby dostosowany przez proces przesłuchania / odpowiedzi, przez który wszyscy przechodzimy, twoje następne doświadczenia byłyby bardziej wzmocnione, podczas gdy istota twojego życiowego doświadczenia pozostałaby taka sama.

Wszyscy słyszeliśmy pytanie sformułowane w ten sposób: „Dlaczego to zawsze mi się przydarza?” Czytaj dalej, aby odkryć naturę tych czterech Praw Życia i poznać ich indywidualne podpisy w swoim życiu. Po uzyskaniu dokładniejszego zrozumienia, w jaki sposób przenikają wszystkie aspekty naszego życia, stajemy się wewnętrznie uprawnieni do współtworzenia własnego życia, a nawet naszego świata, jednocześnie poprzez nieskończoną moc rezydującą w tych Prawach Życia.

 

Prawo miłościprawo

Często mówi się i konceptualizuje, że „Bóg jest miłością”. W skali humanistycznej, wyrażającej tę koncepcję, na razie jest ona krótka i zrozumiała. Nasze ludzkie odzwierciedlenie tego pierwszego Prawa Życia – Prawo Miłości może być bardzo trudne do wyrażenia w taki sposób, aby wspierać prawdziwy przepływ tej wszechogarniającej mocy. Ogólnie rzecz biorąc, ludzka ekspresja miłości jest często ograniczona, aw najgorszym przypadku warunkowa. Nie próbuję przekazywać ludzkiej miłości w całym jej pięknie i niedociągnięciach, ale raczej jako pierwsze źródło Prawa Miłości, które wzmacnia nas poprzez próby wyrażania miłości przez przefiltrowaną, ludzką perspektywę.

 

Chociaż możemy czuć, że miłość jest produktem ubocznym stworzonym przez coś, co jest wytrącane przez wpływ zewnętrzny, w rzeczywistości, ucieleśniamy Prawo Miłości, pozwalając Bezwarunkowej Miłości na wieczne przepływanie przez nas. Ta potężna Ustawa nigdy nie jest usuwana z naszego dostępu, tylko przez nie pozwalanie jej wygląda na zagubioną. Tylko dzięki temu zrozumieniu lub przynajmniej rozpoznaniu tego nieograniczonego źródła Bezwarunkowej Miłości jest źródło naszego ludzkiego wyrazu Miłości.

„Bezwarunkowa miłość jest prawem miłości”

Podobnie jak wszystkie Prawa, Bezwarunkowa Miłość jest czystą energią i jest obecna w całym wszechświecie od największego do najmniejszego stworzenia. Prawo miłości jest budulcem, który wiąże całe stworzenie razem, a my w ludzkiej postaci możemy albo pozwolić, albo zabronić, by był aktywny w naszym życiu. Kiedy pozwolisz Prawu Miłości kierować twoimi działaniami, odłączyłeś się od uprzedzonych lub wymuszonych rezultatów, które uwolniły twoją wolę i pozwoliły zaakceptować to, co już jest. Prawo miłości łączy nas wszystkich, jednocząc przeciwieństwa w jedno; a kiedy zastosujemy tę prawdę, fałszywy ludzki stan postrzegania wszystkiego, jako oddzielnego od nas, odpada, otwierając nasze serca, pozwalając Prawu Miłości swobodnie działać.

Ćwicząc otwarte serce, szczególnie w sytuacjach wymagających rozwiązania, które wydają się całkowicie niemożliwe do przezwyciężenia, nagle zostają przekształcone przez Prawo Miłości. Prawo miłości uczy nas, że nie możemy doświadczyć całkowitej radości, trzymając się oporu poprzez nieakceptowanie naszych doświadczeń. Puszczenie pozwala Prawu Miłości płynąć i oferuje odpowiedzi na te trudne pytania życiowe. Prawo miłości – część magii i część nauki o energii.

 

„Bezwarunkowa miłość jest jedyną prawdą, wszystko inne jest iluzją”

Prawo wdzięczności

Podobnie jak Prawo Miłości, Prawo Wdzięczności istnieje jako produkt uboczny posiadania otwartego serca. To Prawo jest kluczem do odblokowania większego dobrobytu i obfitości w twoim życiu. Jednym z ważnych powodów, dla których prawo wdzięczności może przepływać w twoim życiu, jest promowanie uwalniania w organizmie substancji chemicznych z endorfin, które wpływają na każdą komórkę, promując uczucie optymizmu, relaksu i szczęścia. Poprzez uwalnianie endorfin przez organizm, jednocześnie hormony stresu zwane kortyzolem i norepinefryną szybko spadają.

Już samo to może być wystarczającym powodem, aby codziennie stosować Prawo Wdzięczności; czuć się świetnie i automatycznie stać się zdrowszym! Dalsza obfitość pochodzi od zapewnienia, że ​​jesteś ważną częścią wyrażania wdzięczności, więc miej współczucie dla siebie i uznaj swoją wielkość. Jeśli skupisz się na osobistych prezentach, które otrzymałeś wraz z innymi punktami wdzięczności, nie możesz nie zauważyć, że nie można jednocześnie kontemplować negatywnych emocji.

Zrozumienie wdzięczności jest po to, aby zrozumieć przeciwieństwa, ponieważ w ten sposób doświadczane są najsilniejsze, korzystne efekty. To prawo jest często wyrażane jako „postawa umysłu” i jest to prawdą w pewnym stopniu. W rzeczywistości Prawo Wdzięczności jest inicjowane z serca, a następnie nasz umysł podąża za dodawaniem obrazów do impetu, przypominając nam o tym, by być bardziej wdzięcznym, jeśli pozwolimy, aby proces się rozwinął. Czasami nie rozumiemy prawdziwego znaczenia wdzięczności i jej ekspresji, ponieważ potrzebujemy znowu przeciwnego lub przeciwstawnego punktu widzenia, aby posiadać umiejętność określenia tego, za co jesteśmy wdzięczni. Powszechną rzeczą dla większości populacji jest identyfikowanie tego, co jest nieobecne w ich życiu, a nie celowe przechodzenie w przeciwnym kierunku do skrzyni skarbów, pełne przedmiotów godnych uznania, wdzięczności i ostatecznie odzwierciedlających wdzięczność za każdego.

Na przykład, rozpoznając brak czegoś, co cenisz, dajesz definiującą jasność, która z łatwością wywołuje wdzięczność za swoje istnienie – bez względu na to, co i gdzie jest obiekt, fizyczny lub nie-fizyczny. Nawet myśli mogą przypomnieć nam o Prawie Wdzięczności w pracy, oprócz bardziej powszechnych źródeł – tych zewnętrznych, widocznych przedmiotów uznania lub wdzięczności. Świadoma i świadoma codzienna praktyka Prawa Wdzięczności wprowadza nas w nowy optymizm i uznanie dla całego życia, jednocześnie pozbawiając władzę rabunku przeciwieństw lęku, gniewu i innych negatywnych emocji. Każde potwierdzenie wdzięczności za to, co otrzymujesz, jest nagradzane przez świadomość, że jesteś bardziej wdzięczny, a wszystko, czego chcesz w swoim życiu, pochodzi z prawa wdzięczności. Twój wybór powinien być jasny, pozwól, aby Prawo Wdzięczności wpompowało w twoje życie więcej obfitości radości.

Jest to jedna z najbardziej niezrozumianych Praw Życia z powodu przekonania, że ​​wszystkie wydarzenia są predestynowane do ujawnienia się w wyniku wcześniejszych działań. To prawda z punktu widzenia reakcji na działanie, że oczekiwania przyszłych zdarzeń powinny zostać zrealizowane, jeśli nie zostaną wprowadzone żadne alter- natywne korekty, po prostu dlatego, że pierwotna przyczyna została uruchomiona. Przekonanie, że nawet jeśli przyczyny źródłowe zostaną zmienione przez przyszłe wydarzenie, nie mogą zmienić przeznaczenia, może prowadzić do fatalizmu, w wyniku którego rezygnujesz z tego, że wszystko jest przeznaczone, a zmiana jest niemożliwa. Jest to błąd i należy go unikać w umyśle, ponieważ nie ma on podstaw do działania tego prawa.

Prawo przyczyny i skutku, znane również w buddyjskiej doktrynie jako karma, przypisuje, że obecny stan jednostki jest odzwierciedleniem poprzednich wyborów życiowych, a te decyzje mogą nawet obejmować wiele poprzednich wcieleń akumulacji. W hebrajskiej doktrynie jest to wyrażone jako przekleństwo pokoleniowe i w jakiś sposób związane jest z dziedzictwem rodzicielskim DNA. Ważne jest, aby pamiętać, niezależnie od doktryny, mamy prawo do pominięcia wszelkich możliwych predyspozycji poprzez nasze obecne działania i stan emocjonalny / psychiczny. Tu leży piękno Prawa Przyczyny i Skutku.

Jednym z najlepszych sposobów, aby pozwolić temu potężnemu prawu transformacyjnemu płynąć przez twoje życie, jest zastosowanie Złotej Zasady zasadzonej w twoim sercu. Czyniąc to z perspektywy, która nie tylko przyniesie ci osobistą korzyść, ale także świat wokół ciebie również. Karma, czyli prawo przyczyny i skutku, może nieść ze sobą trochę złego przeczucia, jeśli zostanie zignorowana, ponieważ jeśli zostanie nadużyta, czas będzie zbierał swoje żniwo w wydarzeniach, a skale życia staną się zrównoważone. Ponownie, nagromadzenie przeszłych czynów tylko pobudza przepływ tej energii i jest plastyczna. Ta silna energia istnieje w obu biegunach i jest doświadczana jako coś, co można by uznać za pozytywne lub negatywne reakcje – reakcje.

 

„Jak siejesz, tak żąć będziesz”

Wniosek ten jest łatwo praktykowany, gdy celowo dążymy do oddania tego, czego sami szukamy. Niezależnie od tego, jaką formę energii promieniujemy niezależnie od tego, czy składają się one z form myśli, czy działań fizycznych, Wszechświat odpowiada odpowiednio. Dzieje się tak dlatego, że to, co jest podobne do siebie, zostaje wcielone w życie. Rozważcie więc swoje myśli i następujące działania. W podobny sposób działa Prawo Wdzięczności, jeśli pragniesz czegoś więcej, jak miłość, przyjaźń, dobre zdrowie itd. Odłóż je od otwartego serca i obserwuj, jak Wszechświat reaguje w naturze.

Kiedy prawo to jest mocno zakorzenione w twojej istocie przez twoje serce, nie musisz martwić się o to, by policja myślała, ponieważ proces ten wkrótce staje się automatyczny, tak jak oddychanie. Ponieważ większość z nas istnieje głównie w Wszechświecie 3. wymiarowym, nie musimy nadmiernie martwić się, że prawo przyczyny i czasu reakcji jest natychmiastowe. Na szczęście na razie opóźniona reakcja; jednak możesz zacząć zauważać, kiedy uruchamiasz tę prawidłowość, że twoja świadomość może szybko podskoczyć i zaczynasz zauważać, że jej efekty czasami są bliskie natychmiastowego pojawienia się w twoim życiu, jak i innych. Kiedy to zaobserwujesz, wiedz, że otrzymujesz informacje z królestwa 4 wymiarowego.

Aby eksperymentować z tym prawem na poziomie obserwacyjnym, zwróć szczególną uwagę na wydarzenia, które obecnie pojawiają się na Ziemi. Wybierz dowolną kategorię – politykę, ekonomię, zmiany społeczne, zmiany geofizyczne itd. Wszystkie one rozwijają się wykładniczo w ciągle rosnącym powtarzalnym tempie. Te zdarzenia reakcji akcji mogą na wiele sposobów być powiązane z cykliczną akcją rozgrywającą się przez Prawo Przyczyny i Skutku. W celu ukierunkowania życia na moc i wpływ Prawa Przyczyny i Skutku, należy dojść do porozumienia, że ​​jesteśmy przez naszą siłę woli, jesteśmy aktywnym, wzajemnie połączonym uczestnikiem, a to co robimy w rzeczywistości powoduje falowanie w stawie życie i życie innych. Gdy budujesz własne dowody empiryczne, stajesz się bardzo świadomy mocy tego prawa, ponieważ wszystko, co wierzysz, staje się twoją prawdą i uruchamia ele

 

Prawo Przyciągania

Podejrzewam, że prawie każdy, kto przejdzie zainteresowanie samodoskonaleniem lub jest kierowany nadzieją znalezienia magicznej „mikstury” lub „czaru”, aby przeżyć konkretne życie, napotkał podstawową ideę Prawa Przyciągania. Nie jest szokiem, że powstała cała branża, usiłująca zarobić na finansach wraz z rosnącą popularnością tego tematu. Jeśli tak jest, aby pomóc niektórym z nas dojść do wniosku, że każdy z nas ma moc przemiany i współtworzenia lub świata, to jest to wspaniały początek.

To Prawo Przyciągania stwierdza, że ​​cokolwiek skupiasz swoją uwagę na wyższym poziomie energii emocjonalnej i nie masz sprzecznej przeciwnej myśli na ten temat, ta energia zgromadzi się do punktu, w którym esencja pożądania ustanowi się w twoim życiu . Można to również streścić jako: To, co jest podobne do siebie, zostało narysowane.

Istnieje ciągle poszerzająca się baza wiedzy oparta na teorii kwantowej, która potwierdza słuszność podstawowych aspektów tego prawa. Chociaż prawo to nie jest niczym nowym, ponieważ Wszechświat jest projektantem i funkcjonuje od zarania stworzenia. Widzimy na skalę globalną, nieskończoną moc zawartą w tym prawie i podejrzewam, że jest i jest używana do kierowania myślami tych, którzy są nieświadomi jej zdolności do dostarczania tego, na czym skupia się ich myśl (biorąc pod uwagę poprawne zastosowanie ) w świat, który jest ich wzornictwem i pragnieniem.

Istnieją również bardzo dobre dowody sugerujące, że znaczna część „przesunięcia na 2012 rok” odnosi się do naszego przebudzenia do naukowo potwierdzonej realizacji, że jesteśmy w pełni zdolni w skali globalnej, aby przekształcić tę planetę w taką, w którą większość mieszkańców Ziemi nazwałbym niebo. Zadziwiającym punktem w Prawie Przyciągania jest to, że wszystkie fizyczne manifestacje rodzą się najpierw z emocji, a potem myślą. Ma to sens, ponieważ emocje są naprawdę energią w ruchu. W najczystszy sposób, gdy myśl jest intensywnie i namiętnie skoncentrowana, jej istota łączy się z naszą rzeczywistością.

 

„Proście, a otrzymacie „

Wielu nie rozumie, próbując zastosować to prawo, że twoje świadome i podświadome myśli odgrywają znaczącą rolę w szybkości, z jaką pojawia się pożądany wynik. Prawo Przyczyny i Skutku nie są daleko od Prawa Przyciągania. Oba są podobnymi prawami, tak jak oba przytomne i podświadome umysły są zaangażowane, obie prawa działają w harmonii ze sobą. Możesz zastosować moc tworzenia zawartą w tym prawie przez sam akt zamyślenia myśliciela. Emocje, które otaczają myśli, są głównym wskaźnikiem tego, co zaczynasz tworzyć i które ostatecznie pojawią się w twoim życiu. Ten emocjonalny składnik jest wspaniałym narzędziem, niezbędnym do poznania kierunku i ostatecznego wyniku tego, co zapraszasz do swojego życia.

Istnieje odpowiedzialność związana z władaniem tym prawem w nienaturalny, manipulacyjny sposób. Wszechświat nie ocenia ani nie filtruje końcowych rezultatów tego, co jest dostarczane. Z czasem zawsze otrzymasz esencję swoich myśli. I podobnie jak nie-natychmiastowa manifestacja form myślowych działających w ramach Prawa Przyczyny i Skutku, Prawo Przyciągania zapewnia wbudowany, bezdyskusyjny system prowadzenia w formie emocji. Bądź świadomy, jak twoje myśli sprawiają, że czujesz się skupiając się na tym, co chcesz stworzyć. Kiedy te myśli są dobre, zgadzasz się z twoim pragnieniem i intencjami; kiedy uczucia nie są tak dobre, ponownie przekieruj swoją myśl z powrotem na lepszą myśl. W ten sposób energia emocjonalna pozostaje wzmocniona w kierunku pożądania.

Wreszcie, tempo, w jakim myśli fizycznie przekształcają się w naszą rzeczywistość, zależy od poziomu porozumienia bez wątpliwości i sprzecznych przekonań przeciwnych, a proporcjonalny poziom energii emocjonalnej jest obecny. Wszystkie te elementy muszą pasować do siebie i płynąć bez wysiłku w twoim życiu, aby uzyskać pełny efekt.

Tak, może to być dobra równowaga, aby skutecznie i świadomie korzystać z Prawa Przyciągania i obecnie wymaga naszej fizycznej interakcji z wyższym poziomem aktywnej intuicji, aby przesunąć sprawy do przodu we właściwym kierunku. Nigdy nie robi się tego w sposób wymuszony. W rzeczywistości prawdziwa pełna moc polega na równoważeniu naszych myśli, emocji i palącego pragnienia bez wewnętrznego konfliktu na to, co chcemy stworzyć. Prawo Przyciągania zawsze działa, więc bądź świadomym stwórcą, zarządzaj i mądrze wybieraj myśli – myśli ostatecznie stają się rzeczami.

 

Wniosek

W końcu wszyscy jesteśmy świadomymi twórcami na świecie, których osobiście doświadczamy i tworzymy zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zbiorowym. W tych czterech Prawach Życia znajduje się wielka moc potwierdzająca życie, a kiedy zastosujesz je lub raczej pozwolisz im prowadzić życie, te pytania bez odpowiedzi zostaną zmniejszone.

Mądrze byłoby pamiętać, że teraz na Ziemi jest wielu współtwórczych partnerów, którzy wprowadzają do swojej różnorodności wierzenia i pragnienia. Wkrótce uderzymy w punkt krytyczny, gdzie jako partnerzy uzgodnimy kluczowe postanowienia, które promują życie na Ziemi w sposób sprawiedliwy, a nie niszczą życie, przy jednoczesnym utrzymaniu ciągle rozszerzającego się wszechświata rządzonego przez wolną wolę.

Doświadczenie i intuicja w pisaniu Timów w zakresie zagadnień tajemnych, niezwiązanych z głównym nurtem, w tym tematów ezoterycznych, rozpoczętych w wieku 14 lat. To dzięki swojej rozległej karierze finansowej daje Timowi unikalną umiejętność zastosowania profesjonalnego, przyziemnego podejścia, gdy pisząc o nauce o duchowości.