Prototyp motoryzacji paradoks

  Nowy produkt i innowacja są znacznie trudniejsze. Automotive rapid prototyping znacznie poprawia naukę i zmniejsza ryzyko rozwoju nowych części […]

-
motoryzacja

motoryzacja

 

Nowy produkt i innowacja są znacznie trudniejsze. Automotive rapid prototyping znacznie poprawia naukę i zmniejsza ryzyko rozwoju nowych części samochodowych.

Historycznie przemysł motoryzacyjny stosował szybkie prototypowanie. Niezwykle szybkie cykle projektowania samochodów wymagają niezwykle szybkiego systemu prototypowania, który umożliwia szybkie i niedrogie wytwarzanie części samochodowych.

Głównym celem prototypowania w branży motoryzacyjnej jest szybka nauka. Wiele razy błędy są pisane dopiero po uruchomieniu nowej części samochodowej. Niedopasowanie, słaba inżynieria i funkcja oraz zawyżona produkcja. Aby przyspieszyć krzywa uczenia się, przed i podczas tych wydarzeń, muszą przyspieszyć krzywa uczenia się w laboratoriach i próbach rynkowych.

Automotive Manufacturing Technologies

Pracując z zestawem urządzeń do szybkiego prototypowania, inżynierowie prototypowania samochodów, wykorzystują najbardziej zaawansowane drukarki 3D w poszukiwaniu idealnej formy, funkcji i użyteczności. Praca w zaawansowanych centrach produkcyjnych i innych, w celu zaoszczędzenia ogromnych ilości pieniędzy i pieniędzy.

Automotive Rapid Prototyping kompresuje czas rozwoju

Zalety tworzenia modelu szybkiego prototypowania 3D w porównaniu z modelem cad / cam na ekranie komputera są wyczuwalne. Inżynierowie części samochodowych omawiają prototyp i koncepcję przyszłości. W ten sposób, problemy, rozwiązane z góry, przed udaniem się na linię produkcyjną! Po ustaleniu, że prototyp motoryzacyjny jest modelem, który można wysłać do producenta wykrojników.

Automotive Prototyping and the Die Maker Process

Wytwórca nie musi tego robić, ale nie musi tego robić. Czas procesu matrycy jest znacznie skompresowany.

Przykłady części samochodowych do szybkiego prototypowania

· Odlewy i części silnika

· Części silnika samochodowego

· Auto części mechaniczne

· Tablice samochodowe

· Uchwyty i pokrętła samochodowe

· Auto Body Components

· Części samochodowe

 

 

motoryzacja

Paradoks szybkiego prototypowania w branży motoryzacyjnej zakończy się niepowodzeniem wcześniej, a nie później. Upadając wcześniej, inżynierowie projektowi odnoszą zaskakujące sukcesy w przyspieszaniu projektu; to znacznie zmniejsza ryzyko związane z kosztami rozwoju. Biorąc pod uwagę wszystkie awarie prototypów samochodów jako eksperymenty edukacyjne, inżynier ma znacznie mniejszy stres, że są z 99% porażki i introspekcji.

Dan Flower jest pisarzem dla firmy Objet Geometries Ltd, producenta drukarek 3D dla przemysłu motoryzacyjnego